Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2017, 23:42   #152
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
To i tak prawda. -_- Fantasy nie może robić sobie co chce i mówić "magia, nie pytaj się o nic". ;-; No weźcie, to nie miałoby żadnego sensu. Jak tu stworzyć w jakikolwiek sposób interesującą historię?

Wierzenia mają uczyć jak żyć, co jest dobre, a co złe i wiele, wiele innych. Można by to wymieniać godzinami. One mogą se pozwolić na tłumaczenie wszystkiego interwencją boga czy coś. Ba! Skoro ich celem jest sprawienie, aby każdy w niego wierzył, to wskazane nawet jest.

Fantasy, mimo pewnych podobieństw, jest tworem ZUPEŁNIE innym, i jeżeli tłumaczy wszystko jak leci magią, to jest denne i koniec kropka.

A kontekst chyba wystarczał, aby wywnioskować o jakie fantasy mi chodziło. ;-; No błagam was, ja naprawdę nie jestem geniuszem i od was tego nie wymagam, ale jeśli gramy o grach to gramy o grach.

EDIT:
Aby rozmowę skończyć ostatecznie, bo już pisałam jakim dla mnie poziomem jest bronienie tej tezy, to zadam pytanie. Co z tym info? Miało być w tym tygodniu, a on się powoli kończy <Tak, wiem, jest jeszcze niedziela, ale po ostatniej obietnicy dania czegoś "w tym tygodniu" jestem ostrożniejsza>
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem
Moni jest offline