Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2017, 01:01   #158
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
Nie od połowy. ;-; Całą. Coś tam było, że powieszono go w poprzednim życiu czy co, ale mało z tego pamiętam. Więc nieco przypadkiem zaczęłam od środka.

Więc wszystko w Tolkienie jest tłumaczone magią, bo świat tam od niej pochodzi... Hmm... Ale w ten sposób dojdziemy do wielu sprzeczności zarówno w życiu, jak i w mitologiach, którymi chciałeś się posłużyć.

Ale wolę nie wchodzić w wiarę, bo jeszcze dostanę raporta czy co i odniosę się tylko do realnego życia.
Jeśli wszystko u Tolkiena <a przynajmniej w Śródziemiu i spółce> powstało w wyniku magii i można więc wszystko nią uzasadniać, to idąc tą logiką, zacząłeś się od swojej mamusi i tatusia robiących zbereźne rzeczy. Nie wnikam gdzie jak i kiedy. Załóżmy, że "prawilnie", u niej/jego w sypialni po ślubie. <I serio, nie poprawiaj mnie tu, to nie są tematy o których chcę mówić czy słuchać, więc doceń me poświęcenie>. Więc mogłabym tłumaczyć to, że ze mną rozmawiasz nie tym, że powiedziałam coś, z czym się nie zgadzasz albo że nie zgodziłam się z Twoją poradą, a tym, że o wiadomej porze Twoi rodzice robili wiadomo co. ;-; No głupie i bezsensowne to... Tolkien wytłumaczył początek swego świata magią no i koniec. To nie ma znaczenia dla tego, czy co innego jest nią wytłumaczone czy nie.
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem
Moni jest offline