Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2017, 16:48   #3
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Pytasz o to niewłaściwą osobę – odburkną Doktor. -Nawet sobie nie wyobrażasz sobie ilu bliskim mi ludzi umarło. Widzę ich twarze gdy tylko zamknę oczy... wraz z innymi, którzy pośrednio lub bezpośrednio pozbawiłem życia. Dwa tysiące lat życia to bardzo długo, więc wybacz że nie chce mi się słuchać twojego jęczenia. Poza tym... Śmierć Kapitana Ameryki była stałym punktem w czasie. Koschei dzięki tej agentce w końcu zaczął myśleć i przestał je naruszać. Wiec co to znaczy? Steve umarł by tego dnia niezależnie co byś zrobił. Nie oznacza to że to nie twoja wina.
Doctor urwał na chwile jakby zdał sobie sprawę, że sam wygłasza tyradę. Po czym wstał zawieszając gitarę na plecach.
- Nie jestem tu po to by ukoić twoje sumienie. Z resztą powinieneś czuć się winny. Jestem tu po to by poprosić o pomoc
Kosmita opuścił ramiona jakby ciężar przeżytych lat nagle zaczął go przygniatać.
- Kiedyś dawno temu maszyna służąca do replikacji pobrała moje DNA i stworzyła nowego Władcę Czasu. Dziewczynę o imieniu Jenny. To była... to jest moja córka. Płaczący Anioł, Śmieszka z jakiejś przyczyny ściągnęła ją do tego wymiaru. Ja nie mogą jej znaleźć, Koschei odmówił mi już, a ty z swoim nad przeciętym jak na człowieka intelektem może pomóc mi ją znaleźć. Pamiętasz co się dzieje z osobnikami z mojej rzeczywistości?
Pytanie zawisło w powietrzu.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!

Ostatnio edytowane przez Dragor : 02-07-2017 o 17:29.
Dragor jest offline