Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2017, 17:05   #4
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Ale z ciebie radosny promyczek nadziei. Pasuje mi to- Skomentował nowe podejście Doktora i podrapał się kluczem francuskim po plecach słuchając w czym rzecz.

- Zatrucie power cosmic ale Śmieszka chyba o tym wie? Mogę ją znaleźć w kilka chwil jeżeli Sexy da mi dostęp do konsoli to podłącze was pod moje satelity bo użyłeś mojego reaktor a łukowego do napędzania tego jej homonta prawda? Jeżeli chcesz to zbuduje ci odprommienik dla córki podczas podróży potrzebuje tylko części jak się czymś zajmę to nie wpadnę w ciąg alkoholowy-. Wyjaśnił Tony podchodząc do TARDIS i grzecznie pukając w drzwi.

- Jak to miło być drugim wyborem a co powiedział ci Mistrz?- Stark najwyraźniej nie zamierzał brać że sobą nic po za kluczem francuskim.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 03-07-2017 o 18:18.
Brilchan jest offline