Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2017, 04:01   #540
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Powtórka z rozrywki chcesz Ryo aby BG sterczał na środku pomieszczenia to Twój wybór, ale znowu stawiasz mnie w idiotycznej sytuacji. Ja opisywać unikam gdzie sa I co robia inni BG w treściwej krótkiej formie gdzie intucyjnie dużo też się zakłada między wierszami kiedy ekipa ma sie znać jak łyse konie i działać jak dobrze naoliwiona piasta. Najpierw piszesz że BG jest przy zamku. Potem że rozmawia z Kapitanem, potem że idzie w prawy korytarz. Dlaczego piszesz że ork rzuca boczusiem akurat wtedy gdy jest Ryo w zagrożeniu? Choć ja nie mam nic przeciwko, żeby Ryo zaliczyła dzięki boczusiowi kilka kamiennych kokosów i rybczaste karczycho, to moja postać kiedy będzie chciała zabić Twego BG to zrobi to w bardziej honorowy sposób, jak na orka przystało.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline