Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2007, 13:27   #109
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Jacek Kryczyński

Szedł pół kroku za Anną co jakoś dziwnie mu się kojarzyło rolą pudla na spacerze i ani trochę nie podobało.

- Przepraszam, czy ja wyglądam na dupla ?
Trzeba przyznać, ze chyba, chyba udało mu się ją zaskoczyć bo na chwilę się zatrzymała.
- Dupla. No wie pani, pudla z tego skeczu Dziewońskiego i Michnikowskiego. Kuba ? A kto dzwoni ? Łyżew, dupelek, bulgot.
Niezbyt zręcznie sparodiował głos aktora.
- Bo widzi pani tak się właśnie czuję drepcząc za panią. Nigdzie nam się przecież nie spieszy, nie musimy gnać jak Furie. Idzmy do opata, wyjaśnijmy sprawę okay, ale nie uderzyło pani nic w tym "ostrzeżeniu" ? A mnie tak. Zwrot "byt doczesny" nie pasuje mi ani do tej podróby weltschmerzowego barda, ani do tego ... jak mu tam było ?

Strzelił palcami patrząc na dziewczynę i mając już teraz prawie pewność że ta w tym momencie zastanawia się czy jest na stałe obłąkany, czy tylko się czegoś nawąchał.
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 13-06-2007 o 13:59.
Arango jest offline