Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2017, 22:10   #10
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Sprawdziłbym czy nie oszukuje was jakimś maskowaniem żeby mieć święty spokój. Doktorze czy faktycznie możecie się cofać w regeneracjach ? Szkoda, nowy Yano był milszy ale pewnie miał dość mylenia z aktorem - Rozmawiał pilotując latające auto.

Starkowi wyraźnie podobała się nowa forma Śmieszki - Czuje ulgę widząc że nawet super staży super inteligentni kosmici nie radzą sobie z kobietami... Spokojnie nie sądzę żeby zrobiła krzywdę Hill albo Jenny - Wizyta na cmentarzu znów przypomniała mu o śmierci Kapitana a stres zawsze maskował dowcipem.

Przywołał latające auto za pomocą technopatii - Ty prowadzisz Doktorze ja mogę jej szukać a jak już ją znajdziemy to ja zajmę się gadką trzeba było zacząć od tego że Power cosmic może was zabić - Wyjaśnił genialny playboy wskaując na siedzenie pasażera i zapinając pas.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 06-07-2017 o 22:12.
Brilchan jest offline