Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2017, 14:19   #1468
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
-Ok, uspokój się i po kolei. Strzela do was? Kiedy? Czy komuś coś się stało? Jakim czerwonym samochodem? Szeryf obejrzał łuskę podaną rzez zastępcę W naszym sklepie?

Cosmo na boku
-no cóż Andrew już za nas zadecydował mruknął Sloan

Wszyscy
OK nie będę wymagał żebyście streszczali szeryfowi ostatnie wydarzenia (chyba że ktoś chce je opisać)
w tym czasie przyszła też informacja o śmierci Razora

Szeryf też już się zirytował
-Jestem stróżem prawa nie jasnowidzem, jakbym wiedział gdzie będzie popełnione przestępstwo zanim się wydarzy to bym interweniował. Nie zmienia to faktu że działacie na moim terenie, terenie mojej jurysdykcji i nie życzę sobie żebyście podważali mój autorytet. Dziwisz się sklepikarzowi? ilu on ludziom sprzedał amunicję? trzydziestu? pięćdziesięciu? Ma ci dać pełną listę żebyś nie mając prawa nękał niewinnych ludzi? Od tego jestem ja i moi ludzie.
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!

Ostatnio edytowane przez Leminkainen : 09-07-2017 o 14:33.
Leminkainen jest offline