Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2007, 18:11   #8
Ruchi
 
Reputacja: 1 Ruchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skał
hej zgłaszam protest : ) nie zaszybko ten orrin sięgnął do rozkroku ? jako że to była akcja w miare spodziewana a wysłałem naszemu Mistrzowi odpowiednigo priva domagam się swoich praw !! tzn rzutu ataku na kp unikowe mojej postaci : ) +4 z całkowitej obrony (jaką zadeklarowałem) no i może jakieś +2, gdyż mimo wszystko chwycić za jaja nie jest tak prosto : P
no to czekam na rozpatrzenie mojej sprawy, mam nadzieje tylko że nie będzie to tak jak w polskich sądach od 3- 8 miesięcy : )
 
__________________
"Celem jest szczęście, brak cierpień, wszelkie przyjemności. Dlaczego mamy się bać śmierci, jeżeli gdy my jesteśmy to jej nie ma, a gdy nas nie ma, to śmierć jest?"
Epikur z Samos
Ruchi jest offline