Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2017, 07:40   #350
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Wolfgang był mile zaskoczony, że kupiec i ich gospodarz tak łatwo przystał na propozycję. Ucieszyło go też, że złota trochę wpadnie i dzięki temu powinno być łatwiej w drodze do dostania się do kolegium na terminy.
Martwiło go tylko czy aby uda się dotrwać do tego czasu i czy kupiec zamierza w ogóle coś zapłacić.

Techler wziął dokumenty od Lothara i uśmiechnął się na jego słowa.
- Jeśli chodzi o magów to może masz rację, ale mi jeszcze trochę brakuje do bycia pełnoprawnym przedstawicielem tej klasy.- Rozchełstał koszulę i wsadził papier do sakiewki wiszącej na piersi.
- Teraz dla Ordo Septenarius księżyc układa się w najlepszym położeniu. Przy takim jego ułożeniu najwięcej nie okiełznanej mocy się pojawi.- Zasmuciło i zarazem wystraszyły te informacje młodego maga.

Dotarli do grupy obserwacyjnej przed końcem spotkania. Techler od razu swoim wiedźmim wzrokiem zaczął obserwować okolicę posiadłości i sam dom. Na szczęście nic się nie działo co uspokoiło Wolfganga.
- Wydaje mi się, że nie odprawiają jeszcze żadnego plugawego rytuału.- Oznajmił i ustawił się tam gdzie Szkiełko sugerował.
Techler zaczął się zastanawiać, którą ścieżkę magii powinien wybrać jeśli będzie taka możliwość. Szarym czarodziejem teraz byłoby najlepiej być ukrywając się po cieniach. Niebiańska magia mogła by pomóc w ustaleniu planów tej organizacji i przygotowaniu zasadzki na nich. Jako biały czarodziej najlepiej by mógł działać w konfrontacji z czarnoksiężnikami. No ale teraz trzeba obserwować.

Spotkanie się zakończyło i młody Wolfgang ściskając swoją lagę przyjrzał się swoim magicznym wzrokiem wychodzącym.
- Jeśli moje zmysły mnie nie mylą to Teugen jest owym czarnoksiężnikiem a pozostali z magią nie mają zbyt wiele wspólnego poza Steinhagerem.- Przedstawił kompanom swoje spostrzeżenia.
- Przydałoby się wszystkich by określić co planują, ale skoro magiem jest Teugen to bez niego raczej nic się nie odbędzie.- Podsumował drużynowy mag.
 
Hakon jest offline