Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2017, 11:02   #238
Tom Atos
 
Tom Atos's Avatar
 
Reputacja: 1 Tom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputację
Oddawanie broni u bram miasta Berwin osobiście uważał za pomysł idiotyczny. Wszak tubylcy z pewnością w swoich skrzyniach trzymali ostre narzędzia. Przepis zatem skierowany był przeciw przyjezdnym i bynajmniej nie wzbudzał w przepatrywaczu zaufania do władz miejskich.

Dobre sobie. Miasto pełne złodziei i szumowin, a nie można było mieć przy sobie broni. Kpina jakaś.

W dodatku Karelia na pożegnanie posłała im uśmiech i buziaka w powietrze. Na zasadzie "żegnaj Genia świat się zmienia".
Cały plan zaliczenia verenitki poszedł się je... dynie donikąd.

Nic dziwnego, że Berwin był poirytowany i wypalił:
- A po chu...steczkę mamy w ogóle iść do tego ku ...motra Mössbauera?
Przecież sam mówił, że jest wysłannikiem Gretchen Herzberg, Najwyższej Kapłanki Vereny w Pfeildorfie. Do niej idźmy. Nie wiem jak Wy, ale ja po żadnych spelunach bez broni nie mam zamiaru łazić.
 
Tom Atos jest offline