Wątek: Antykreator
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2007, 20:55   #74
Lkpo
 
Lkpo's Avatar
 
Reputacja: 1 Lkpo ma wyłączoną reputację
Anduris słysząc słowa pierwszego anioła już o mało nie podniósł ręki, lecz na szczęście drugi uciszył brata. Było w nich, jednak coś z prawdy. Świetlisty nie był pod tym względem ograniczony i wiedział co się dzieje. Była to smutna prawda. Najchętniej odciąłby im głowy tu i teraz, lecz powstrzymał się. Pozwolił im dokończyć. Hmm... czy z aniołami powinienem postąpić jak z ludźmi? Jednak ludzie są zbyt głupi, aby można im wytłumaczyć błędy. Chyba anioły również.
Mimo wszystko wydawało mu się, że mają prawo do pewnej pomyłki. Gdyby byli na Ziemi, pewnie odciąłby im głowy, teraz nie chcąc zwracać na siebie uwagi, zmienił podejście.
-Nie chcę abyście utracili jedną z niewielu rzeczy, jakich się nie da odebrać aniołowi, niewinność. W trzecim niebie znajduje się kościół Św. Ferdynanda. Tam zazwyczaj przesiaduje mój dobry znajomy, Orifiel. Wytłumaczcie mu wszystko, a on zapewne wam pomoże.
Cóż, jeden problem rozwiązany. Tylko nie mój.
Anioł Miecza, pochłonięty w rozmyślaniach, wkraczał w coraz ciaśniejsze i gorzej wyglądające uliczki. Nawet tego nie zauważył.
 
__________________
"Tylko uczciwi pozostaną dłużej żywi
Będą umierać powoli
Tak znacznie bardziej boli
Więc zastanów się co wolisz"
Lkpo jest offline