Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2017, 17:31   #1473
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
-Jedźcie, ja się przejdę do kościoła, i zakładu pogrzebowego, myślę że jakby było daleko to mogę liczyć na pomoc szeryfa - Powiedział Sloan, Szeryf przytaknął i zaczął tłumaczyć Sloanowi szczegóły dojścia

W drodze do pickupa Chris uprzedził Andrew w zajęciu miejsca pasażera.

Cosmo ruszył i wolniej niż poprzednio pojechał w stronę centrum.
Zatrzymaliście się pod sklepem.

Chris wszedł pierwszy. szybko ruszył do starszego sklepikarza i nie przejmując się tym że rozmawiał on właśnie z jakimś klientem odezwał się.
-Zack, ci ludzie pytali cię rano o łuski?
-Tak - odpowiedział starszy sklepikarz z zaniepokojeniem
-Zrób mi szybko listę komu takie naboje sprzedałeś
-Dobrze zastępco tylko dokończę... sklepikarz obrócił się do klienta którego wcześniej obsługiwał
-Już. uciął Chris i mężczyzna posłuchał odwrócił się do lady i zaczął pisać listę co jakis czas nad czymś myśląc albo zaglądając do notatek.

W tym czasie kto chciał miał czas rozejrzeć się po sklepie
jest trochę broni (głównie myśliwskiej) oraz amunicji w przeszklonych witrynkach oprócz tego żywność oraz "mydło i powidło" czyli od owoców i warzyw po gospodarczo przemysłowe.

Sklepikarz - Zack, skończył w końcu pisać swoją listę i podał ją Chrisowi ten złapał listę niecierpliwie i zaczął przegladać.
-Ok mamy 12 nazwisk z czego 8 w mieście od czego by tu zacząć...
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline