Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2007, 22:41   #197
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Alaron

Szał bojowy opadł, a on sam nie wiedział co się stało. Miał dziurę w pamięci. Nie pamiętał, żeby zdejmował kaptur, ale jednak nie spoczywał on na jego głowie, więc założył go ponownie, gdy ostrza zniknęły z jego rąk.
Tancerz rozejrzał się wokół i zobaczył trzy groby, w których leżał Dangar, Wiktoria i Lucy. Nie wiedział co się stało, ale był pewny, że zobaczy to we śnie. Zawsze tak było.
Ruszył za pozostałymi, wciąż widząc przed oczami czerń, z której się ocknął.
Chyba nie chcę wiedzieć co się stało. Chyba nie chcę, żeby mi się to przyśniło, ale jaki mam wybór? Żaden-pomyślał z goryczą, oczekując nocy, by mieć już wszystko za sobą.
 

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 13-06-2007 o 22:43.
Alaron Elessedil jest offline