Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2017, 22:21   #244
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Odpowiedź zaspokoiła i uspokoiła szczurołapa, a że u Wankera słowo droższe było od pieniędzorów, to młodziak dostał, i miedziaka, i duże piwo.

- To podchwytliwe pytanie było. - uspokoił zmieszanego chłopaczka. - Lisie. - wyjaśnił z powagą kiwając głową. - Wychyl piwko i zmykaj synku.

Jako, że wiadomość widocznie strapiła panicza von Dohna, Bodo wcisnął mordę w kufel i też po sobie dawać nie dawał nic w ogóle podejrzanego.
Wyczyn to jednak był po trzykroć trudniejszy, gdyż zawartości pisma od pracodawcy jeszcze nie znał, a wyobraźnia wielkie i straszne oczy miała!

***

Po opuszczeniu przybytku Bodo ściszonym głosem nalegał towarzyszowi widząc przy uchu szlachcica.

- Gadajcie kochany paniczu wartko, cóżeś tam wyczytał od mości Mossbuera, bo mnie denerwuje to niemożebnie, a juści nie mam nerwów! Nie stresujcie mnie panie Wilhelmie, bom wpadne w obsesje...
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline