Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2017, 14:52   #6
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Leminkainen Zobacz post
Jak dla mnie taka wąsko wyspecjalizowana postać to też wspaniała okazja dla MG do pastwienia się i wykazywania że te umiejętności są jednak potrzebne Nie wiesz gdzie świecy zapłonowej szukać? No to masz problem bo ci się samochód 100km od miasta zepsuł. A i jako że nie znasz się na roślinach to jak poszedłeś za potrzebą to wykorzystałeś trujący bluszcz zamiast papieru toaletowego...
Z mojego doświadczenia jako MG mogę zadeklarować, że bez względu na to jaką wykoszoną/przemyślaną/uniwersalną postać zrobisz, ile wydasz na nią punktów i w jakim systemie, to i tak jako prowadzący będą wstanie ją osrać, ośmieszyć i sprawić, że wyjdzie na upośledzonego imbecyla inwalidę i to zgodnie z zasadami systemu i tym co masz w KP Innymi słowy jeśli chce być złośliwym MG, to nie potrzebuje do tego żadnych okazji a już w żadnym razie twoja KP - jaka by nie była - mi w tym nie przeszkodzi. Ot lubię to i tyle

IMO gracze tworząc postać myślą bardziej o sposobie rozwiązywanie problemów/konfliktów jakie postawi przed nimi sesja niż zabezpieczaniu się przed ww sytuacjami (Ci co bardziej doświadczeni wiedzą, że to nie możliwe). Specjalizacja daje im sprawdzoną/silną broń do ręki i od ich umiejętności zależy jak ją wykorzystają. To czy koncepcja takiej postaci jest słuszna i czy dana specjalizacja faktycznie jest tak skuteczna/potrzeba/gracz będzie umiał ją wykorzystać to już inny temat.

Cytat:
Napisał Leminkainen Zobacz post
-Strzelają do nas
-Tak?
-Trzech facetów na 11
-Jakich facetów?
-Widzisz to wielkie drzewo 200m
-jakie drzewo?
-Koło stodoły
-Jakiej stodoły?
Podoba mi się twój sposób prowadzenia. Pomyśleć jak mogło by być fajnie jakby wpakował wszystko w powiedzmy walkę kopią a tu nie starczyło hajsu na konia. Względnie trzeba było by ustalić gdzie ów zwierz ma przód a gdzie zadek
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem