Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2017, 09:43   #409
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Jest post. Jeśli gdzieś się z czymś walnęłam, wybaczcie. Przeziębienie i masa tekstu to moje usprawiedliwienie

Corax, Pip, dziękuję Wam bardzo za grę. Naprawdę świetnie czytało się Wasze posty i dialogi, niestety, to survival horror i w końcu musiało dojść do takiej sytuacji. Mam wrażenie, że chyba zapomnieliście, że Wasi bohaterowie są zwykłymi nastolatkami, a stanięcie twarzą w twarz z trzema uzbrojonymi mężczyznami, w dodatku, gdy oni mają przewagę, a wśród Was jest ranny mogło skończyć się tylko w jeden sposób. Raz jeszcze dziękuję za grę i mam nadzieję do zobaczenia w sesji teenage drama - tam będzie z pewnością dużo spokojniej

Kaya, Claire Team, Danny Team - mapka dla Was. Wasze postaci się nie widzą nawzajem, las jest gęsty, krzewy wysokie. Rana Deana, jak pisałam w poście, to otarcie i nie przeszkadza zupełnie w ruchu. Jakby ktoś pytał o naostrzony pal - ma niecałe dwa metry, leży sobie niedaleko w krzakach, jakiś metr od Jerry'ego.

Grave Witch, Zombi - mapka dla Was. Oczywiście obie panie nie widzą się, chciałam jedynie zobrazować, jak to wygląda z Waszej strony.

Okaryna, sune - tutaj sytuacja klarowna, dzikusy nacierają, musicie reagować.

Czas na odpis do piątku, północy.
 
Tabasa jest offline