Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2017, 10:48   #934
Evil_Maniak
 
Evil_Maniak's Avatar
 
Reputacja: 1 Evil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputację
Hej.

Z dobrych wiadomości - żona znowu jest w ciąży. Aktualnie 6 tydzień, trzymamy kciuki, aby się ciąża tym razem utrzymała.
Ze złych - moja teściowa, czyli mojej żony mama, aktualnie praktycznie mieszka z nami. Jakoś tak 5 tygodni temu wykryli u niej raka drobnokomórkowego prawego płuca, do tego sześć ognisk w mózgu i jeden przerzut na prawe nadnercze. Mieszka z nami tylko po to, żeby nie była sama i dzięki temu też moja żonka lepiej się czuje, gdy dokładnie wie co się dzieje z mamą. Rokowania są ładnie powiedziawszy złe, ale już jutro teściowa dostanie pierwszą chemię i zacznie się prawdziwa walka.

Campo, bardzo cię przepraszam, ale nie dam rady prowadzić mojego Edmunda dalej. Gra się świetnie, mam wiele nie załatwionych spraw, bardzo chciałbym się nimi zająć, ale przez to wszystko nie jestem w stanie się nawet skupić i napisać jednego posta, a co dopiero siedzieć na GDOCu. Wybaczcie, ale nie można robić wszystkiego, muszę z czegoś zrezygnować i musi to być LI. Przynajmniej na jakiś czas, albo też w jakimś stopniu. Będę zaglądał. Będę czytał, ale grać nie dam rady. Przepraszam.

Edmund chce pomóc grupie ubić giganta. Będzie chciał wrócić i oczyścić swoje imię, o ile to możliwe. Planowo miał ruszyć na krucjatę przeciwko zmarłym, stać się czymś w rodzaju bojowego kapłana z pieśnią na ustach, ale to dopiero po tym jak Arno umrze (Morr przecież dla niego zaplanował jakąś ciekawą śmierć) i dopiero po tym jak Eryk odnajdzie Sigmara w swoim życiu. Planów tak wiele..

Może jak Edmund przeżyje i jeszcze kiedyś będzie kolejna część Stirlandzkich opowieści to dołączy? Kto wie jaki los czeka tego neofitę. Chciałbym, abym znowu miał czas na te drobne przyjemności :)
 
Evil_Maniak jest offline