Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2017, 11:26   #415
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- No to czyli się nie udało... Szkoda. W takim razie, dzięki za grę Tab, reszcie również i powodzenia Wam życzę Specjalne dzięki za osoby z którymi udało mi się podialogować czyli Corax, Zombi i Nami, fajnie było będę miał co wspominać z tej sesji


@Tab

- Powiem tyle, że teraz w tej chwili wychodzi mi, że zginęliśmy w momencie gdy Annika postanowiła zostać. W moim odczuciu ta decha nas zabiła w tym momencie. Uciec nie mogliśmy (chyba, że Annika na solo), ukryć się nie mogliśmy a walka jak mówisz skazana była Twoim zdaniem na klęskę. Więc jak się nie rozdzielamy to giniemy.

- I no co jak co, już zginęliśmy to zginęliśmy, no ale żadnego z tych trzech para naszych fajterów nawet nie drasnęła? Eehhh.... :/ Szkoda....
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online