Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2017, 13:39   #416
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Ależ ja jestem spokojna, Krucza, naprawdę

Fakt, trzeba było dopytać, jeśli czegoś nie wiedzieliście, pewnie nie zawsze wszystko ujmę w swoim grafomaństwie tak, jak należy, więc trzeba wiercić dziurę w brzuchu. Mam nadzieję tylko, że się nie gniewasz na mnie, że Twoja postać zginęła. Niestety, taki gatunek i taka sesja

Pip, kości zadecydowały, że Jack naprawdę fatalnie wpadł w tę pułapkę i już teraz mogę Ci powiedzieć, że właściwie nie miał szans, by z tego wyjść cało, no chyba, że naprawdę wymyśliłbyś coś totalnie świetnego (sama nawet nie wiem, co by to mogło być) - Annika przeżyłaby, gdyby po prostu go zostawiła i uciekła. Woleliście jednak walczyć, co skończyło się, jak się skończyło. Nie mówię, że walka z dzikusami nie jest możliwa, ale nie w takich okolicznościach jak Wasze. No i tak jak w przypadku corax, mam nadzieję, że nie kryjesz do mnie urazy za tę śmierć Jacka

Ja naprawdę nie lubię zabijać BG, ale to horror
 
Tabasa jest offline