Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2017, 16:49   #939
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Wszystkiego dobrego Evil. Życzę zdrowia dla twojej teściowej oraz reszty rodzinki. Mam nadzieję, że w przyszłości uda nam się jeszcze zgrać na forum. Do tego czasu wszystkiego dobrego Ci życzę.

Baczy gratuluję i po cichu liczę, że będziesz jednak do nas wpadał aby co nieco pograć i popisać. Aktywność wiadomo raz jest, a raz jej nie ma. Ja w ostatniej części byłem bardziej aktywny, a ostatnio coś mi nie idzie za co przepraszam najmocniej.

Z Grimmem oczywiście wybierze się Wagner. Bierze on pochodnię aby jednak on, Aldric i Kaspar mogli cokolwiek widzieć. Chyba najlepiej jak najsłabszy z wojaków będzie trzymał źródło światła, bo reszta lepiej jak chwyci za oręż. Być może jak ubiją giganta cała sprawa się wyjaśni i problem zniknie. Ja jednak dla pewności sprawdziłbym ten szyb i źródło zgnilizny.
 
Lechu jest offline