Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2017, 09:02   #9
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Obecnie w ogóle nie mam tych zwierząt ale wcześniej kupiłem parę przeprowadziłem je przez kawałek drogi i wymieniłem na drogie kadzidła które złożyłem w ofierze Pani Powietrza- Odpowiedział goblinowi. Trochę martwił go brak okna ten Cały Alectus mógł po prostu wpuścić tu jakiś trujący dym albo rzuci jakimś czarem usypiającym i już ma całą mapę!

- Witaj Garulfie dobrze widzieć wśród nas uczonego. Jam jest Alleus Silverwind Książę żywiołu powietrza i Krzyk Akadi. Jesteś niskim człekiem czy krasnoludem? Pięknobrodę mnie trochę mierzwią przez ich związek z podziemiami a więc Grumbarem ale zdarzają się i dobre jednostki - Spytał bezczelnie.

Gdy przybył ich gospodarz Ganesi zaczął bić chłopcu brawo jakby był światkiem przedstawienia skłonił się przed nim i po raz trzeci przedstawił się wszystkimi wydumanymi tytułami następnie dodał - Bardzo sprytnie postąpiłeś wynajmując tego dorosłego. Nie myśl jednak że zaniecham czujności jeno ze względu na twój wiek i porządnie odegraną niepewność! Nie próbuj zdradzić a ja będę cię traktował z szacunkiem takim samym jak resztę towarzyszy. Co prócz sprytu jest twym orężem wielce szanowny Alectusie ? Masz może zdolności magiczne ? Bo na moje oko mamy już przewodnika po pustyni, specjalistę od zabezpieczeń, uczonego oraz mnie który zajmuje się błogosławieństwami oraz ranami więc najbardziej brakuję nam magów. - Chłopak go zaskoczył co rozradowało serce Akadyjczyka gdyż było dlań odświeżającym doświadczeniem po dość nudnej i monotonnej podróży.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-07-2017 o 09:12.
Brilchan jest offline