Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2017, 18:15   #262
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ryder Zobacz post
Ciekawe kto ma ze sobą np. zestaw do golenia czy mydło
Moja postać ma. Nawet podwójnie - raz w narzędziach cyrulika, drugi raz kupione osobno.

Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
Mydło mam, zawsze biorę. Hen może potwierdzić.
Potwierdzam. Przez całą sesję ani razu go nie użył, ale w ekwipunku było.

Cytat:
Napisał Baird Zobacz post
No nieźle panowie. Ja mam 120 kostek mydła. Zapas na całą wyprawę. Mam też 10 par skarpet na zmianę, a nawet konia jucznego co by mi moją skrzynię z ekwipunkiem nosił. Mam też wielki namiot, który zapewne posłuży za namiot medyka, mam też 200 porcji świetnego jedzenia oraz perfumy bom elf. Zestawu do golenia akurat nie mam, bo elfioki się nie golą (no chyba, że na nogach) ale mam za to narzędzia medyka (choć, sam leczenia czy chirurgii nie mam) oraz lunetę. Ba, czego to ja nie mam.
Kurcze, ja kupiłem 12 (najlepszej jakości) i pięć zwykłych i myślałem że przesadzam. No, ale ja kupiłem tylko dla mojej postaci a nie dla całej drużyny
Za to mam lusterko i wspomniane już przyrządy do golenia, bo mi do fabuły pasowało (cyrulik to naraz i chirurg i balwierz i sprzedawca), gorzałkę (x10), wino, narzędzia wszelakie i muła żeby ten bajzel zabrać ze sobą. Na paciorki też starczyło, będzie co dać amazonkom [albo co załadować do garłacza] I szkło powiększające, ale tylko kiepskiej jakości, bo mi kasy zabrakło.
Inne rzeczy za to prawie wyłącznie najlepszej lub dobrej jakości - zwykły namiot przemoknie, a tam pewnie padać będzie dzień w dzień.

Tylko z ubraniami mam problem - pomysł by podzielić ubranie na kilka kategorii różniących się jakością, a później jeszcze raz dodać do opisu jakość jest mało jasny.
I mamy dzięki temu dobrej jakości kiepskie odzienie oraz kiepskiej jakości dobre odzienie oraz mojego faworyta: "łachmany najlepszej jakości".
A potem dodano jeszcze każdy element stroju osobno (w dodatku)...
 
hen_cerbin jest offline