Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2017, 19:56   #33
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- W sakiewce jest dość znaczna suma monet z elektrum sądzę że warto wydać je na wyekwipowanie naszej wspaniałej grupy na podróż zapasy, namioty, odpowiednie ubrania, zwierzęta juczne... Zresztą co ja tam będę strzępić jęzor po próżnicy lepiej ode mnie wiesz co potrzeba nam w tej podróży skrzydalaty przewodniku - Rzekł Alleus podając sakiewkę goblinowi.

- Nie kłopoczcie naszego cudownego przywódce z pewnością musi zrobić notatkę do swojego pamiętnika. Zerknąłem mu przez ramię gdy większość zajęła się mapą.... Alectus Mardes najwyraźniej zna krasnoluda było tam napisane że mamy dbać o bezpieczeństwo i dobre zdrowie Alecka podczas wyprawy bo w krytycznym momencie od niego będzie zależało nasze powodzenie- Wyjaśnił rozmówcom.
 
Brilchan jest offline