Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2017, 19:55   #99
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
RJ, Mika

Zagadnięci przez dwójkę tubylcy chwilę naradzali się ze sobą, aż w końcu jeden z nich wystąpił naprzód i powiedział:

- On jest majnun, szalony. Nie rozmawiajcie z nim. Oferuje 500 na dzień, ale nikt nie nacieszy się tymi pieniędzmi. Wszyscy zginiecie! - zrobił gest jakby odganiał jakieś złe moce i dodał ciszej - Tam, gdzie on chce iść, grasują djinni, złe duchy. Nawet jeśli uda wam się wrócić, będziecie skażeni, nikt z alnaas, nas - ludzi, nie będzie wam mógł pomóc.. naruszycie hazr, święty zakaz. Nie idźcie tą drogą...

Pozostała część grupki, stojąca za powierzchniowcem, pokiwała ze zrozumieniem głowami. Wyglądali jakby byli naprawdę przekonani, że w tej części tuneli, o której mówił nieznajomy, czaiło się jakieś nienazwane zło.

Kyle, Cyrulik

- Czego chcecie?!! - mężczyzna był opryskliwy i zdenerwowany, więc przywitał operatorów dość niegrzecznie. Dopiero po chwili uspokoił się, wziął głęboki oddech i zaczął mówić skłądnie.
- Nazywam się Tyeis Galer VII - podał rękę mężczyznom - Nie będę wam wciskał kitu o szlachetnych pobudkach jak tamtym półgłówkom; jestem łowcą artefaktów, skupuję informacje i wszystko co wiąże się z pretechem. To chyba widać... - wyszczerzył zęby, wskazując na swoje wszczepy i krążącą nad nim małą robotyczną kulkę - Dostałem cynk, że tunelami technicznymi wychodzącymi z okolicy można dostać się do jednej z danych zbrojowni Lewiatana, która jeszcze nie została splądrowana. Wyobrażacie sobie, co może się w niej kryć?! - podniósł głos z ekscytacji - Nie chciałem rozgłaszać tego po całym mieście, przyjechałem tu, żeby wynająć ekipę i tam zejść... robiłem tak już mnóstwo razy. - machnął ręką - Ale tym razem ta banda zabobonnych ciemniaków zaczęła bredzić coś o szatanach i innych bzdurach. Nie mogę nikogo nakłonić do pomocy... a czas leci, konkurencja mi dyszy w kark. - westchnął, a po chwili w jego oczach pojawił się sprytny błysk - Nie jesteście stąd, co? Pomóżcie mi, a załatwię wam transport w dół i sypnę trochę groszem... 200 zna głowę, to chyba niezła oferta, co?
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline