Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2017, 08:05   #40
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Alleus uśmiechnął się czarująco do kobiety - Najmocniej przepraszamy to się więcej nie powtórzy proszę przyjąć to w ramach przeprosin- Ściągnął z dłoni kilka bransolet i wręczył je służącej.

Gdy kobieta wyszła odpowiedział goblinowi- Wodę mogę wymodlić tak jak mówiłem: Osiem galonów dziennie, po dwa galony na raz czterokrotnie pod warunkiem że dacie mi czas na poranne modły do Akadi. Tak jak zwrócił nam uwagę Alec teraz to ani ja ani nikt inny nic nie kupi bo jest noc a właściciel tak to zorganizował że wątpie czy coś nam sprzedadzą o tej porze po prostu trzeba bazgrolącemu krasnalowi uświadomić że do podróży trochę trzeba się przygotować- Wziął jednak pieniądze.

- Mogę jednak spróbować popytać bo poranne zakupy mogą na nas zwrócić niechcianą uwagę - Kapłan ruszył na dół spróbuje dokonać zakupów.

Przed porannymi modłami zostało mu sporo niewykorzystanej magii wyszedł więc przed karczmę i przywołał sokoła o błękitnych piórach piękne stworzenie wyhodowane w rodowej ptaszarni Silverwindów na planie Żywiołu Powietrza. Akadyjczyk nakaże mu szukania zagrody z wielbłądami w nadziej że bystre oko łownego ptaka wypatrzy gdzie też może się znajdować handlarz jucznych zwierząt.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 22-07-2017 o 08:12.
Brilchan jest offline