Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2017, 08:45   #11
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Whiteshield ucieszył się że udało się mu namówić zaklinaczkę do eksperymentu choć nie wyszło tak jak sobie to zaplanował to i tak idea była ciekawa - Dahlio czy mogłabyś wysłać swojego skrzydlatego przyjaciela żeby śledził tego uciekiniera ? Podleczymy naszych rannych i ruszymy jego śladem- Zasugerował.

Podszedł do walczących akurat aby usłyszeć słowa Tarji - Za to Gond uznał że wykazałeś się wystarczającą kreatywnością aby ci nieco pomóc- Uśmiechnął się do Henka i po przyłożeniu dłoni do rany przekonwertował pozostałe mu zaklęcia na energię leczącą.

- Panie Wszystkich Kowali tak jak kowal jeden metal przetapia w drugi ja proszę cię o pozwolenie na przemienienie darów które mi dziś zesłałeś. - Rozbłysk błękitnej energii nie był tak imponujący jak w przypadku kapłanki Pana Bitew ale rana zasklepiła się nieco.

- Wybacz najlepsze co miałem zużyłem zostały mi tylko pomniejsze cuda stąd gorszy efekt - Wyjaśnił.

Zerknął na runy zdobiące zakrzywiony miecz którym walczył dowódca Hobgoblinów - Nie znam języka ale podobne zapiski widziałem w księdze o eliksirach z Wielkiego Lasu więc stawiam że to elficki. Pewnie zdobyte na jakimś biednym długouchu porządne ostrze mistrzowsko wykonane dostaniemy dobrą cenę - Wyraził swoją opinie.

Konwertuje
Stworzenie Wody
Mending
na Cure Minor Wounds X2 czyli leczę Hankowi 2 obrażeń

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 22-07-2017 o 19:38. Powód: informacje od MG na temat miecza
Brilchan jest offline