Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2007, 17:32   #20
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
"Conajmniej dziwne..."pomyślał przyglądając się obrazom. Miejsce intrygowało go coraz bardziej. Mieli trochę wolnego czasu i zaproponowano im "zwiedzanie miasta". "Ha dzięki dziadku ale tu mam wszystko czego mi potrzeba..." Popatrzył na pozostałych.
-Słuchajcie może zamiast zwiedzać dziś miasto rozejrzymy się tutaj? Miejsce jest bądź co bądź ciekawe warto byłoby je chyba lepiej poznać... Londyn nam nie ucieknie zresztą, po tej podróży nie mam ochoty na zwiedzanie. Więc jak? Idziecie ze mną? Za piętnaście minut spotkamy się tutaj?- spytał wprost ,z uśmiechem na twarzy. O spostrzeżeniach co do obrazów wolał nie wspominać. W końcu mogło to być zwykłe podobieństwo krewnych. Niezależnie od odpowiedzi wybrał drugi pokój z brzegu w nim również dokładnie się rozejrzał.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline