Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2017, 12:47   #4
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
To ja dodam swoje, bo mam pewne wątpliwości.

Czy to znaczy, że taki Uczeń będzie tworzył raz z kimś kartę do istniejącej rekrutacji, w jakiej ma brać udział i na bazie tej karty był oceniany przez MG i ewentualnie przyjmowany?

Jeżeli tak to mam pytanie - w jaki sposób MG ma określić czy powinien przyjąć taką osobę, czy raczej się jej wystrzegać? Oczywiście, sprawa ma się inaczej z userami, co mają już x sesji na koncie, jakie przejrzeć można, ale w innym wypadku? Skąd MG ma mieć pewność, iż dana osoba w jakikolwiek sposób rozumie setting, do którego się zgłasza lub ma minimum chęci czy dołożyła starań, aby samej się czegoś o nim wywiedzieć?

Inna sprawa dotyczy faktu, iż chętni nauczą się pisać pod to, jak pisze ich mentor tak naprawdę, bo przecież to dało im wejście do jakiś sesji. Część zmieni, jasne, ale ilu będzie takich, co pójdą łatwiejszą drogą?
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.
Zell jest offline