Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2017, 08:48   #48
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Gob1in A widzisz. Jeszcze raz musiałem przeczytać posta. Myślałem, że konia nie ma i zabrał a wiedza o ranie dzięki znakomitym umiejętnościom naszych tropiących wyszła.

Co do konia to wolałbym się aż tak nie rozdzielać. Konia zawsze oddać można później a może się przydać po drodze. Mamy cyrulika i na pewno ktoś się znajdzie kto zna się na opiece nad zwierzętami.
Jeśli koń nie będzie nas spowalniał to go weźmiemy jak będzie problemem wysłałbym kogoś kto deklaruje nieobecność w najbliższych dniach.

EDIT: Hen_cerbin jak z tym koniem? Będzie przeszkadzał jak go weźmiemy? Cyrulik i ktoś z opieką dadzą radę by nie pogorszyło się mu?

EDIT2: Mam pomysł. A raczej Wy mi go podsunęliście. Na dwie grupy się podzielimy. Jedna pod dowództwem Detlefa ruszy traktem i skręci ku rzece by odciąć drogę ucieczki a druga na której czele będzie Gustaw ruszy tropem. Podział wstępny: Detlef z Olegiem. Ja z Bertem i magiem. No i propozycje kto w której grupie by lepiej się czół. Baron ocenia po zachowaniach zaobserwowanych przez te kilka dni razem.
 

Ostatnio edytowane przez Hakon : 24-07-2017 o 14:35.
Hakon jest offline