Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2017, 18:31   #450
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Przepraszam za post pod postem, ale chcę, żeby termin był dla wszystkich widoczny.

Claire Team: Tym razem kości nie były zbyt łaskawe dla Pana Elfa, ale Kimberly nie jest jeszcze w tak opłakanej sytuacji. Podkreślam: jeszcze, gdyż dużo zależy od współtowarzyszy niedoli. Dzikusy są od Was jakieś 20-25 metrów na oko, Kim solidnie krwawi z rany nad kostką, działajcie.

Okaryna, sune: Ken i Lindsay mają powierzchowne rany, jednak są przytłoczeni napastnikami. Właściwie chyba tylko jakiś cud może im pomóc, albo super genialny pomysł.

Czarna: tutaj w zasadzie klarowna sytuacja, wystarczy mi deklarka, co robisz.

Danny Team: tu też jasne, Kate dochodzi do siebei, do autobusów macie kawałek, ale napastnicy póki co są zajęci domkiem.

Zombi: tutaj również jasna sytuacja, czeka Cię kolejny emocjonalny post

Grave Witch: tak, jak pisałam w poście, Sam znajduje się za plecami dzikusa, który jest skoncentrowany na czołgającej się Vesnie. Wybór należy do Ciebie, co z tym dalej poczniesz

W razie pytań, molestujcie mnie Czas na odpis do soboty, północy.
 
Tabasa jest offline