Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2017, 12:29   #90
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
To ja wtrącę swoją radę, bo tak dziwnie jest i jeszcze zmyli to kogoś.

Ten temat nie jest rekrutacją, więc i nie zawiera całości tego, co w niej będzie. Rozmyślania nad możliwościami są jak najbardziej w cenie, ale tworzenie postaci na tym etapie może się okazać zgubną taktyką, jeżeli zaczniecie przekuwać ogólny zarys na szczegółowy już teraz. Do tego zawsze sama rekrutacja może was natchnąć na inny koncept. W takim wypadku czas bynajmniej nie będzie zaoszczędzony, bo płacze "ale ja już mam historię, więc może ugniesz się na..." nie poruszą mojego serduszka.

Co do Europy - postacie nie mają być z napływu obcego.

Cytat:
A jakiś książę czy król :P?
Nop, zapewne już stanowiska obstawione. Weźcie też pod uwagę, że już w dzień to się nie pokażecie, a i zapewne nie będzie wam dane siedzieć w jednym miejscu, bo w końcu wasz Rodzic może mieć inne plany. Tak tylko mówię.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.
Zell jest offline