Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2017, 23:58   #9
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Cytat:
Teraz czemu Garou nienawidzą Kainitów? Pomijając fakt, że są nieumarli jest jeszcze sprawa, że Bestia, którą mają wampki jest podłączona do jednego z aspektów Wyrma. Więc jest wytłumaczenie skąd nienawiść.
to nie jest wytłumaczenie.

@Eleishar
Tak chcę zrozumieć Triadę. Jako nie biedny człowieczek funkcjonujący w WoD, ale jako gracz sięgający po ten system. Powiedzmy jako narrator nawet, a nie gracz. Motyw "stworzmy sobie coś, ale to jest bazowo poza pojmowaniem człowieka" mnie mierzi.
I ja się nie kłócę z tym, że Twórcy WoD chcieli by pewne rzeczy były niezrozumiałe. Ok.

Ale w WoD wychodzi na to, że:

Dziennikarz: czemu nienawidzicie wampirów.
Garou: Bo to wampiry.
D:ale czemu?
G: Bo to wampiry, sługi żmija.
D: A kto najbardziej zagraża Gai?
G: Ludzie, dzieci Tkaczki
D: A co sądzicie o ludziach i Tkaczce?
G: W deche są, trzeba niszczyć Żmija.
W jakimkolwiek innym systemie bym to kupił, w WoD nie, to system raczej dla dojrzałych graczy/ludzi. A mamy do czynienia z pewnym słabym cyrkiem.
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 27-07-2017 o 00:02.
Leoncoeur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem