Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2017, 21:46   #67
Aveane
 
Aveane's Avatar
 
Reputacja: 1 Aveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Można wykonać kilka ataków przy użyciu broni dystansowej (pod warunkiem, że przeładowanie odbywa się w akcji darmowej lub ma się dwie bronie) stosując dowolną z wymienionych akcji za wyjątkiem wycelowania.
Połowa z opisanych wyżej "dowolnych z wymienionych akcji" to akcje nieprzystosowane do broni dystansowych, poza tym nie wyobrażam sobie Szaleńczego Ataku z łuku Tak sobie tylko śmieszkuję.

Ok, a możemy uściślić dwie bronie dystansowe i akcję Wycelowania?
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
  • Atakując z Wycelowaniem można wykonać tylko jeden atak (lub dwa jeśli postać posiada dwie bronie np. strzela jednocześnie z dwóch pistoletów) // Jest to wyjątek od reguły
  • Można wykonać kilka ataków przy użyciu broni dystansowej (pod warunkiem, że przeładowanie odbywa się w akcji darmowej lub ma się dwie bronie) stosując dowolną z wymienionych akcji za wyjątkiem wycelowania.
Może to tylko moje odczucie, ale wydaje mi się, że te dwa punkty lekko się gryzą. Wg pierwszego mogę wycelować mając dwa pistolety, wg drugiego chyba nie. I jak to się odnosi to broni rzucanej? Mogę rzucić dwa noże z wycelowaniem, ale pod warunkiem, że drugi rzucam lewą ręką czy w ogóle nie mogę?
 
Aveane jest offline