Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2017, 23:05   #69
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
To jeszcze zapytam. Mam rusznicę powtarzalną. Czy mogę do pierwszego strzału wycelować a do następnych już bonus nie działa? Rozumiem, że mając dwa ataki przy tej broni mogę strzelić dwa razy, ale czy wycelowanie i dwa strzały?

I jeszcze jedno pytanie. (od lat nie mogę sobie z nim poradzić) Mam dwie bronie np. dwa krótkie miecze. Mam jeden atak. Czy mogę zaatakować dwoma broniami (tak jakby dwa ataki). Znaczy: jednym od prawej a drugim od lewej lub na jednym wymachu ciągnę obydwie bronie jedna za drugą w odstępie 10-15 cm. Czy to są dwa ataki czy jeden i jak z obrażeniami.
Jakby się zastanowić to by wypadało stworzyć zdolność "specjalna broń: dwie bronie" jak przy parującej. Dodam jeszcze, że każdy może taki/takie ciosy wykonać, nawet chłop.
 
Hakon jest offline