Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2017, 01:00   #14
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Seachmall Zobacz post
Leon musisz zrozumieć, że ludzie którzy oryginalnie pisali dla White Wolfa, byli bandą Hipisów, Neo-pogan i New Age'owców.
Dowód?
Mag: Wstąpienie.
Główny "zły" w oryginalnym założeniu to de facto RZĄD Rządu i technologia/nauka.
Kult Ekstazy - Hipisi
Verbena - Neo-poganie, lub zwykli poganie
Mówcy Marzeń - jak wyżej.
Niebiański Chór - Chrześcijanie/Hebrajczycy/Islamiści - chyba najmniej rozbudowana Tradycja ze wszystkich.
Seach ty się nie baw w "nowoczesnego dziennikarza" naginając fakty do własnych potrzeb. Zapominasz, że w Magu są jeszcze takie tradycje jak Synowie eteru czy wirtualni adepci - jak oni się mają do hipisów i neo-pogan?
Zakon Hermesa czy Bractwo akashik też mi nie wyglądają ani na hipisów ani na neo-pogan.
Niebiański Chór - ani hipisi, ani neo-poganie, nie zauważyłem też by poięcono im mniej czasu niż innym tradycjom.
No i rząd ani technokracja nie są tymi złymi, są antagonistami dla Tradycji, ale czysto obiektywnie są tymi dobrymi, tymi którzy chronią ludzkość przed nadnaturalnym. Są tymi którzy stworzyli jak do tej pory najskuteczniejszą drogę do Wstąpienia dla całej ludzkości.

I żeby nie było, ja nie twierdzę, że dla WW nie pisali hipisi ani neo-poganie, nie znam tych ludzi (bo i po co mam ich znać?), ale dowody które przytoczyłeś są kulawe. W ten sam sposób mogę argumentować, ze Wampira pisali chorzy psychicznie, koszmarnie brzydcy biurokraci ponieważ:
Nosferatu - koszmarni brzydcy
Malkavianie - wszyscy są chorzy psychicznie
Ventrue - biurokraci.
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 29-07-2017 o 01:06.
Googolplex jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem