Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2017, 13:37   #503
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ehran Zobacz post
@Ultimatum
Jeśli blefujesz, musisz być gotów, że ktoś się nie złamie. Co zrobisz, jak minie czas, a flota się nie zjawi?
Ależ oczywiście, że blefuje Wiesz do takich numerów to trzeba troszkę większej szarży niż My
Skąd Ci poza tym wezmę krążownik? Wiesz mam spore kieszenie, ale w mojej damskiej torebce nie ma krążownika. Czołgi oki, ale na krążownik nie było już miejsca :P


Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
Z zagraniem eksterminacji i to tak szybkim że to dnie i godziny bym jednak przemyślał. Z terminami taka sprawa jest, że wypada ich dotrzymać inaczej traci się wiarygodność. Poza tym dość ogranicza pole manewru. Może jakiś dłuższy termin albo po prostu info, że to jest alternatywa dla planety jeśli nie będzie jak szefu z Inkwizycji i planety każe.
3 dni to nie tak mało, a mi bardziej zależy by w tym momencie wszyscy zwrócili się przeciw niej. Poza tym, kto wie że, blefuję to wie. Reszta ma dwie opcje do wyboru:
- spierdalamy bo zaraz nie będzie planety [w tym część jej sił na pewno lub pseudo sprzymierzeńców]
- zaczną jej szukać

Mogę dać cztery dni nawet...bardziej chodzi mi o efekt psychologiczny. Ona przeciw nam obróciła sporą część sił. Krwawa jatka się szykuje i raczej średnio mamy szansę przeciw wszystkim. Więc niech Ci wszyscy skierują swój wzrok na nią...

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
Dalej mam pomysł na tą walizkę i Cantano. Myślę, że spotkanie i przekazanie walizki nie zajęłoby aż dwa tygodnie i można by to pyknąć dość krótko i szybko.
Ja nie mówię nie temu planowi. Tylko pytanie co będzie jak stracimy walizkę? Tego się obawiam...
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline