Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2017, 13:42   #26
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Rozmowa z alt Stevem

Po uważnym wysłuchaniu historii tego Steva poczuł potrzebę opowiedzenia tej wersji zmarłego co takiego zaszło sam nie wiedział czemu to robił może szukał wybaczenia ? Było to zupełnie irracjonalne ale nawet geniusze nie zawsze zachowują się logicznie

- W moim świecie byliśmy przyjaciółmi a ty jesteś największym bohaterem w historii rasy ludzkiej. Byliśmy przyjaciółmi nauczyłeś mnie nawet jak się boksować na wypadek gdybym akurat nie miał swoich zbroi... Wszystko się zmieniło kiedy przez działalność pewnych osób zginęła duża grupa ludzi. Widzisz w moim świecie ja i Steve z pomocą innych nie raz uratowaliśmy świat a nawet wszechświat ale mamy dużo metaludzi z różnymi mocami ja uznałem że rząd powinnien kontrolować osoby z mocami i nauczyć ich z nich korzystać. Stave który zawsze był posłusznym żołnierzem nagle się zbuntował i stwierdził że to naruszenie wolności jednostki. Wywiązały się frakcje, zaczeliśmy walczyć... Koniec, końców Steva najlepszego człowieka jakiego znałem zastrzelił snajper ale to mnie wszyscy obwiniają o jego śmierć! Oczywiście wszyscy pośmiertnie stanęli po jego stronie ale wszyscy zapomnieli o tych milionach które zginęły dlatego że nikt nie kontroluje metaludzi. Ty mnie rozumiesz prawda ?

Powitanie Generała

- Witaj bracie z drugiego świata zanim wrócę do siebie może mógłbym wam w czymś pomóc ? Jestem technopatą więc mogę wam pomóc masowo pokasować te pajęcze roboty pilotowane przez trupy, odzyskać łączność z satelitami żeby łatwiej wam było odnaleźć resztki ludzkości... może nawet zresetować internet i odzyskać globalną łączność ? Mogę ci też ulepszyć zbroje jeżeli jakąś masz a jeżeli nie masz to ci zbuduje! Generalnie nic nie jest niemożliwe kiedy dwa Starki się do czegoś przyłożą w końcu jesteśmy geniuszami! Powiedz mi tylko czego teraz najbardziej potrzebują templariusze?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 03-08-2017 o 18:28.
Brilchan jest offline