Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2017, 16:33   #50
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Wydziwiasz Brill. Jakbyś nie mógł zagrać zwykłym Amiszem (oczywiście z epizodem kolarskim w celu zapewnienia sobie miejsca w sesji!)
Ty się śmiejesz a ja grałem już Neo Amiszem w sesji cyberpunk 2020 gdzie postać była członkiem psychosquadu walczył mieczem i cierpiał na ADHD a większość zarobków przesyłał do komuny

Kusiło mnie żeby 17 letni licealista był zbuntowanym członkiem wielodzietnej rodziny Mormońskiej który z jednej strony stracił wiarę ale z drugiej strony nie chcę stracić rodziny którą kocha. Tyle że wtedy znów bym usłyszał że próbuje wprowadzić krowę do baletu :P

Teraz właśnie pracuje nad tym żeby przerobić nieco historie Bi latynosa muzyka który uciekł z meksyku przed zaborczym ojcem
 
Brilchan jest offline