Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2017, 15:07   #43
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
To może ja się odezwę skoro to cytat ze mnie wywołał całą dyskusje ? Nie przekonuje mnie argument że to wina religii a ta jest nielogiczna. Jak dla mnie o wiele więcej sensu miałoby gdyby wilkołaki i wampiry sprzymierzyły się przeciwko pentexowi. Ja wiem że ten system był robiony w latach 90tych grimdark i w ogóle ale nie przekonuje mnie takie odgórne przyjęcie że rasa X na lubi rasy Y bo tak.

Moim zdaniem wilkołaki nie są straszne dla wampirów przez swoją siłę ale może nawet bardziej przez swoje Dary i skakanie za Zasłonę. Właśnie to powinno skłonić wampiry do rozejmu a dla wilkołaków taka umowa byłaby przydatna bo wampirom nie zaszkodziłoby np. srebro a same wampiry mogłyby podzielić się terytorium z wilkołakami które z kolej mogłyby pomóc z Sabatem.

Też popieram wersje mówiącą że to Tkaczka jest zła i to z nią powinno się walczyć a nie ze Żmijem którego można wyleczyć.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 04-08-2017 o 15:11.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem