Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2017, 23:14   #515
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
Dzięki wszystkim za grę. Było naprawdę fajnie. Szkoda, że tak się skończyło, ale co zrobić... Nie tylko tu mam zaległości, ale tak to już jest, kiedy życie prywatne zaczyna się sypać i trzeba je szybko ratować. Nawet nie miałem chwili, żeby o tym poinformować.
Mam nadzieję, że nie skreśliłem się z listy potencjalnych graczy u ciebie, Tabaso
W szczególności chciałbym podziękować Nami, Ombrose, Gormo i Ardelowi, z którymi miałem najwięcej interakcji. Obyśmy się spotkali jeszcze w jakiejś sesji <3
No i Kenshi, na duet z tobą też liczę! Lepiej jednak się sprawdzamy jako postacie lubiące się, niż na odwrót.
Trzymam kciuki za was!
I oczywiście dziękuję Tabasie za możliwość wzięcia udziału w tej sesji, no i oczywiście za jej jakość!
 
Pan Elf jest offline