Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2017, 23:31   #56
Morel
 
Morel's Avatar
 
Reputacja: 1 Morel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputację
- znasz Otta? - Roel zawirował na pięcie odwracając się do postawionego na sobą rozmówcy. - co to znaczy, że posprząta ciało? Co on.. Ja pierdolę. - akolita chwycił się za usta spoglądając na Szczurołapa jakby chciał powstrzymać niestosowne słowa. - znasz miasto. Zaprowadź mnie do domu maga. Byle prędko zanim zbezcześci ciało. - Roel był widocznie zmartwiony. Najwyraźniej szczerze obawiał się tego co jeden mag może wyprawiać z martwym ciałem drugiego. Choć magia była dla niego wielką tajemnicą wiele razy go przed nią ostrzegano. Był tak podejrzliwiy w stosunku do niej, że na prawdę obawiał się o niebezpieczne rytuały wysysania mocy, albo inne mroczne sposoby pozyskania tajemnej wiedzy. Niby Otto był w kręgu zaufanych osób, ale chęć zyskania większej siły może skusić każdego. Przynajmniej w pojęciu akolity.
 
Morel jest offline