Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2017, 20:26   #84
Gerappa92
 
Gerappa92's Avatar
 
Reputacja: 1 Gerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwu
Dom Tomorrow

- Zniknął jego msiecz, który sprowadziłam dla niego z Newerwinter. Kednak nosił go zawsze przy sobie więc to o niczym nie świadczy. Thomas jest rozsądnym mężczyzną i wątpię by wybrał się gdzieś bez poinformowania mnie. Minęło już trzy dni odkąd go nie ma. Od rana go nie widziałam. Zaczęłam się niepokoić gdy nastał wieczór i poszłam na miasto żeby go odnaleźć. Niestety nikt go nie widział tego dnia. Poprzedniej nocy widziano go wnie karczmie. Mówiłam o tym tej elfce ale ona nawet palcem nie kiwnela w tej sprawie.

- Musisz jednak wiedzieć, że mam pewne podejrzenia. Zresztą to nawet pewne. Tydzień temu był u mnie Hugon Raven. Nie wiem czy miałaś okazję go poznać. Jest jednym z tutejszych krawców. Wyobraź sobie że ten bezczelny nizolek groził mi we własnym domu! Oczywiscie Gordon wyrzucił go na bruk. - rlena skineła na ochroniarza stojącego przy szklanych drzwiach tarasowych. -Jednak niepotrzebnie go zlekceważyłam. Jeśli to on zrobił krzywdę mojemu synowi...
 
__________________
"Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia."
Albert Einstein
Gerappa92 jest offline