WÄ…tek: Antykreator
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2007, 01:00   #77
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Orfeusz spokojnym wzrokiem patrzył na olbrzyma ...
O położył ponownie dloń na blacie stołu ...Chwile starał się zapanowac nad chwilowymi emocjami ...
„ Widze ze nasz przyjaciel powiedziaÅ‚ co wiedziaÅ‚ ... „ usmiechanÅ‚ siÄ™ nieznacznie ...
„Ty to chyba lubisz jak jeczÄ… „ bardziej stwierdziÅ‚ niż zapytaÅ‚ ... SiegnÄ…Å‚ po okulary ...
„Mysle ze twój zgrabny tyÅ‚ek spowoduje ze grubas bÄ™dzie skory do wspoÅ‚pracy jeżeli nie to zawsze zostaje lufa mojego rewloweru która mogÄ™ wsadzic mu w dupe ale wtedy to raczej na wiele siÄ™ nie przyda ...” znaczaco spojrzaÅ‚ na Berga ...

Kilka stolików dalej , mimo głosnej muzyki dało się słyszec głosne stekniecie grubasa , najwyrazniej kelenrka pod stołem wykonała swoja prace jak należy ...

Orfeusz jeszcze raz spojrzaÅ‚ na butelke ... wiedziaÅ‚ ze nie bÄ™dzie dawaÅ‚o mu to spokoju , ale zajmowanie siÄ™ taka maÅ‚a szumowinka bÄ™dzie wizienka na torcie ... „Boska Komedia „ wydawaÅ‚a siÄ™ jeszcze nieosiagalna ...

SpojrzaÅ‚ na Mol ... mimo lekkieo niepokoju jaki odczuwaÅ‚ w jej towarzystwie , uwazaÅ‚ ja za dzieÅ‚o sztuki , idealne kszatÅ‚ty , twarz anioÅ‚a ... UsmiechnaÅ‚ siÄ™ nieznacznie ... dawno temu mogÅ‚a by być uznana za boginie ... „ SchrupaÅ‚ „ by ja nawet na Å›rodku tej sali ...ale z drigiej strony wiedziaÅ‚ ze to modliszka .

„Zajmi siÄ™ niim dobrze ?... potrzebny nam informator ...”

W tym momecie do stolika demona podeszła kelenrka ... z duzo obiecujacym usmiechem postawiła filizankę przez Orfeuszem ... Jak na gust demona troche za długo patrzyła mu w oczy ... rzucił pieciodolarowy banknot na tace dziewczyny ...
 
denis jest offline