Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2017, 15:03   #85
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Aurelio dla odmiany milczał podążając za resztą ekipy i szkicując mapę. Z zainteresowaniem przyglądał się jak Morn rozprawia się z mechanizmami zamków zastanawiał się czy nie poprosić go o parę lekcji w tym temacie wiedział bowiem że jest to dość modne hobby wśród kleru Gonda.

- Hola! HOLA! Nie rozwalaj mi tu niczego zanim nie zbadam! - Krzyknął krasnolud zrywając się z miejsca aby osłonić beczkę z rurami przed kapłanką Pana Bitew - Wpierw muszę zbadać jak to działa... Może to jakieś cud inżynieryjny? Po za tym, niszczenie machin to też domena mojego patrona, Ja ci się do wojaczki nie wtrącam. Jak już niszczyć to tak żeby te rurki można było użyć do czegoś innego a nie byle jak- Whiteshield wyciągnął z za pasa narzędzia żeby zamieszać w beczce i sprawdzić jakie żywiątko się tam kryje zamierzał spróbować wziąć je żywcem a potem wylać część wody żeby sprawdzić czy beczka napełni się automatycznie.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 13-08-2017 o 12:38. Powód: dostosowanie do posta MG żeby lepiej się czytało.
Brilchan jest offline