Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2017, 17:15   #9
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Peace & Love.

Moja logika z Unboundable. Jeżeli uważam że coś ma szansę fajnie zadziałać w konkretnej przygodzie, dopuszczam wbrew podręcznikowi na potrzeby tej jednej przygody.
Moja logika z Red List: Jeżeli uważam że coś nie ma szansy fajnie zadziałać w konkretnej przygodzie, nie dopuszczam pomimo podręcznika na potrzeby tej jednej przygody.
Czytam to kolejny raz i dalej mam wrażenie że to ta sama logika.

Zrozumiałem to dokładnie tak jak napisałeś. Nie jestem pewien dlaczego twierdzisz że było inaczej. Pozwolę sobie powtórzyć założenie tego twierdzenia: sesja dla wampirów-neonatów Camarilli. Nie dla postaci podszywających się pod nie, nie agentów Sabatu i nie wampirów Wschodu. Neonatów. Postać którą opisałeś nie jest neonatą. I/albo nie jest z Camarilli.

Nie, nie rozumiesz dobrze. Ciągnę pomysły ze wszystkich edycji, ba, innych gier i nie zawaham się ich użyć dla większej frajdy. Jak w logice wcześniej. Jak to pomoże, to mogę dodać że odrzucenie takiej postaci gracza wcale nie oznacza że mam coś przeciwko żeby był taki NPC.
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 13-08-2017 o 17:42.
TomBurgle jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem