Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2007, 13:43   #51
Serpentia
 
Reputacja: 1 Serpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znany
Siedzę sobie na trawie i siedzę i jeszcze troszkę. To ma być obóz tu jest za nudno. Coś powinno się dziać. Jakieś zawody, pijackie zabawy cokolwiek. Nadal nie rozumiem ojca czemu był jednym z nich to musiała być strasznie nudna robota. Chodzą jak mrówki w tą i z powrotem. Może mają tu chociaż coś wartościowego ta podróż nadszarpnęła mój budżet. Weź się w garść i przestań się użalać tylko zrób coś. Rozglądam się po obozie. Widzę jakiś opuszczony namiot. Rozglądam się jeszcze trochę by się upewnić, że nikt nie zwraca na mnie uwagi. Zabieram mój plecak. Powoli kieruję się na tyły pustego namiotu. Wchodzę do niego upewniwszy się czy na pewno nikogo nie ma. Nigdy za dużo ostrożności. Rozglądam się dokładnie za czymś co mogłabym sobie 'pożyczyć'. Przeszukuje kufry i inne zakamarki.
 
__________________
:swir: I don't suffer from my insanity, I enjoy it. :swir:
Serpentia jest offline