Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2017, 12:43   #98
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- A skąd ja miałem wiedzieć że będą niemoralnie więzić żywą świadomą istotę? Sądziłem że to jakiś rozwiązanie z pompą napędzaną silnikiem parowym co ciągnie wodę z podziemnego źródła. Zdawało mi się że jakaś niegroźna ryba się tam zalęgła i będzie świeża kolacja. Gond jeden wie ile lat ten stworek tam siedział nic dziwnego że oszalał i był wściekły jak dziewięć piekieł każdy by był - Bronił się przed oskarżeniami krasnoludki.

- To ja sobie wezmę wody do bukłaka bo Stworzenie Wody poszło na leczenie łydki Morna- Stwierdził Aurelio następnie wyciągnął skórzane naczynie i napełnił je z beczki - Przykro mi że się nacierpiałaś ale zwróci się jak wyniesiemy stąd tyle brązu- Zapewnił.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-08-2017 o 13:44.
Brilchan jest offline