Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2017, 13:47   #123
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
@Eleishar
Cytat:
nadnaturalna Vitae bardzo szybko (gdzieś w ciągu 15 minut) traci swoje właściwości po wyekstrahowaniu z gospodarza.
a toto skąd?
Bo mnie się wydawało, że efekt utrzymuje się póki wampir nie spali krwi wilkołaka, z czego powinno się zapisywać na osi 'kolejność' krwi pitej bo spala się po kolei krew, a nie wedle wyboru. Z tego by wynikało, że np:
  • 1. wampir 7 pokolenia dobija 2 punktami krwi Lupina z 4 Czystości Rasy do 20-tu.
    2. ma 4 potencji i 4 celki póki nie spali tej krwi
    3. w którymś momencie wydaje np 12 pkt. By dopalić się fizycznie z 3/3/3 na 7/7/7 i spala na to w kolejności starszą krew niż wilkołacza.
    4. aktywuje w walce celkę 4 i zostaje na 4 pkt krwi z których wciąż ma 2 pkt 'najświeżej pite' z wilka.
    5. jest już na pewnym głodzie (4/20 PK) ale wciaż z bonusami z pure breeds blood
    6. dopija ze śmiertelników do 20 pkt. będąc na stanie: 2 normal PK - 2 lupin PK - 16 normal PK
    8. wydaje 1 PK następnego dnia na przebudzenie mając 19 PK (1-2-16) i wciąż ma potencję i celerkę, póki nie spali łącznie na cokolwiek 3 PK
Jak się mylę to dajcie cynka gdzie przegapiłem zapis o tych 15 minutach :>
[edit]

corax, no to by wyjaśniało. Źle mnie się zdawało zatem.

[/edit]
Szał nie daje teleportacji do zwarcia.

A co do Aury nie chodziło mi o to czy nastepuje związanie. Bardziej pytałem w kwestii czy wypite np 3 PK z łaka lub np fae działają jakoś na aurę wampira. @corax, "dlaczegóż by miała działać taka krew"? No można interpretowac to tak, że z krwią wampir łyka jakąś cząstkę esencji innego nadnaturala. W ten sposób kombinuję.
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem