Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2017, 15:55   #125
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Po szukaniu na sieci i w paru podręcznikach poddaję się.

Ktoś da cynk gdzie jest to opisane tak jak pisa corax? Który podręcznik, najlepiej też strona?
Cytat:
efekty trwają jedynie turę po spaleniu punktu krwi wilkołaczej i dają bonusy w zależności od poziomu pure blood. Ponadto, efekty się nie kumulują.
@Eleishar
Ja tam o oWoD, nowego to na oczy nie widziałem :P


edit:

Znajszłem
Cytat:
if the Garou possesses Pure Breed, Kindred gain the following benefits when they spend a minimum of one blood point of Garou blood per turn:

1: 1 additional action.
2: 1 additional action and 1 automatic success on Strength rolls.
3: 2 additional actions and 1 automatic success on Strength rolls.
4: 2 additional actions and 2 automatic successes on Strength rolls.
5: 3 additional actions and 3 automatic successes on Strength rolls.
za Vampire Storytellers Handbook: Revised (s. 137)

Czyli faktycznie jak Kruk pisze, na jedną turę jak się spali 1 pkt. krwi wilka, którą ma się w sobie. Ale jedna ciekawa sprawa. Wychodzi na to, że to nie jest potencja i akceleracja
Czyli efekty łaczej krwi dodają dodatkowe akcje i sukcesy na działaniach zw. z siłą dodatkowo względem ewentualnej potencji lub użytej celki.
Jak dla mnie bomba i przydatne dla każdego, nawet starego wampa jak łaczek ma wysokie PB.
Ale ten wyższy stopień na frenzy sprawia, ze jest problem.
Ergo: imho ten 2 punkciki mieć na wszelki wypadek nawet z takiego PB 3 dające przez 2 rundy więcej akcji i boost do siły. Brujah sobie jakoś radzą na +2ST Frenzy to mozna to wziąć na klatę.

A co do handlu czymś takim.
No cóż.
Zwykła szpitalna torebka krwi to 1 pkt. taka to 2 PK i boosty. Ja bym szarpał jak wilk zająca.
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 17-08-2017 o 18:21.
Leoncoeur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem